Розглянуто Для ГА,ЗГА та КА.

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Олексій Хоффман

Старший Адміністратор
Реєстрування
24 Бер 2023
Дописи
772
Реакції
395
Бали
123
1. Ваш нікнейм:Олексій Хоффман
2. Нікнейм адміністратора:ГА,ЗГА,КА
3. Суть скарги:Приблизно пів року тому я займав посаду Адміністратора(по відновленню),до цього був на посаді ЗГС Держ та Старшого Адміністратора. Хотів дуже попросити пробачення у ГА,ЗГА та КА за те що був не дуже активний. Я прекрасно розумію що всі ми працюємо в реальному житті і не завжди вистачає сил робити свою роботу та виконувати свої обовʼязки на посаді Адміністрації. В той момент в мене після роботи просто не вистачало сил виконувати норму необхідну та посадові обовʼязки Адміністрації ( так як не дуже довго працював на своїй роботі і не звик ще до такого обʼєму роботи). Зараз ситуація змінилася і я дуже хочу попросити в першу чергу пробачення за той момент (коли відновився та знявся по ЗВБ) та хотів би дуже попросити оскаржити ЧСА(якщо воно є) та дати мені можливість показати себе на посаді Адміністратора(хоч з ІП). Зі свого боку обязуюсь виконувати роботу на посаді,розвивати проект та допомогати іншій Адміністрації (так як маю досвід).
4. Доказ отриманого покарання (скриншот/відео):немає
5. Дата порушення:немає
 

Віктор Репецький

ГА | Подільський Край
Головний Адміністратор
Реєстрування
15 Кві 2024
Дописи
2,110
Реакції
883
Бали
253
Вітаю

Вас не було занесено до ЧСА
Стосовно вашого повернення на Адміністратора
то Ви можите подати заявку на ІП

Розглянуто
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі