Олексій Хоффман
Старший Адміністратор
- Реєстрування
- 24 Бер 2023
- Дописи
- 772
- Реакції
- 395
- Бали
- 123
1. Ваш нікнейм:Олексій Хоффман
2. Нікнейм адміністратора:ГА,ЗГА,КА
3. Суть скарги:Приблизно пів року тому я займав посаду Адміністратора(по відновленню),до цього був на посаді ЗГС Держ та Старшого Адміністратора. Хотів дуже попросити пробачення у ГА,ЗГА та КА за те що був не дуже активний. Я прекрасно розумію що всі ми працюємо в реальному житті і не завжди вистачає сил робити свою роботу та виконувати свої обовʼязки на посаді Адміністрації. В той момент в мене після роботи просто не вистачало сил виконувати норму необхідну та посадові обовʼязки Адміністрації ( так як не дуже довго працював на своїй роботі і не звик ще до такого обʼєму роботи). Зараз ситуація змінилася і я дуже хочу попросити в першу чергу пробачення за той момент (коли відновився та знявся по ЗВБ) та хотів би дуже попросити оскаржити ЧСА(якщо воно є) та дати мені можливість показати себе на посаді Адміністратора(хоч з ІП). Зі свого боку обязуюсь виконувати роботу на посаді,розвивати проект та допомогати іншій Адміністрації (так як маю досвід).
4. Доказ отриманого покарання (скриншот/відео):немає
5. Дата порушення:немає
2. Нікнейм адміністратора:ГА,ЗГА,КА
3. Суть скарги:Приблизно пів року тому я займав посаду Адміністратора(по відновленню),до цього був на посаді ЗГС Держ та Старшого Адміністратора. Хотів дуже попросити пробачення у ГА,ЗГА та КА за те що був не дуже активний. Я прекрасно розумію що всі ми працюємо в реальному житті і не завжди вистачає сил робити свою роботу та виконувати свої обовʼязки на посаді Адміністрації. В той момент в мене після роботи просто не вистачало сил виконувати норму необхідну та посадові обовʼязки Адміністрації ( так як не дуже довго працював на своїй роботі і не звик ще до такого обʼєму роботи). Зараз ситуація змінилася і я дуже хочу попросити в першу чергу пробачення за той момент (коли відновився та знявся по ЗВБ) та хотів би дуже попросити оскаржити ЧСА(якщо воно є) та дати мені можливість показати себе на посаді Адміністратора(хоч з ІП). Зі свого боку обязуюсь виконувати роботу на посаді,розвивати проект та допомогати іншій Адміністрації (так як маю досвід).
4. Доказ отриманого покарання (скриншот/відео):немає
5. Дата порушення:немає