Розглянуто До Керівника

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Андрій Бенов

Файний тіп, козачок!
Реєстрування
17 Жов 2022
Дописи
423
Реакції
546
Бали
113
  1. Нікнейм адміністратора: -
  2. Особистий нікнейм: Андрій Бенов
  3. Суть скарги: Шановна адміністраціє,
    Звертаюся до вас із проханням розглянути можливість повернення функції стрільби для танків та іншої техніки ЗСУ.
    15 червня 2025 року ЗСУ була надана можливість стріяти з танків та іншої техніки, але через кілька тижнів після скарг від кланівців це було прибрано, цікаво чому ж ЗСУ повинно возити БК (звісно якщо ж не возити то лідер та полковники ЗСУ отримають покарання), якщо їм прибирають можливість відбивати ВЧ тобто забирають танки, літаки, гвинтокрили і тд, в кланів є алко, петра це багато додаткових ХП, тим часом в ЗСУ немає нічого, єдине що допомагало ефективно відбивати ВЧ то це танки і гвинтокрили і літаки але чомусь їх скасували і танки зараз стоять "для краси", тому прошу Вас повернути в оновленні 3.0 можливість стріяти з техніки ЗСУ, та не робити обмеження на ранги і залишити все як було, надіюсь на ваше розуміння.
  4. Доказ видачі покарання (скріншот/відео): -
  5. Дата походження: 25.06.2025
 

Сергій Пасечник

Фанaт бaунті з кокoсом
Активний гравець
Реєстрування
13 Лис 2024
Дописи
1,097
Реакції
516
Бали
253
Вітаю, шановний гравець
Проблема вже відома та передана на виправлення, очікуйте
Приємної гри на UKRAINE GTA
 

Володя Мельник

ГА 01 на пенсії
Активний гравець
Реєстрування
29 Кві 2024
Дописи
1,096
Реакції
550
Бали
198
Вітаю

Нажаль поки що дана можливість була прибрана

Розглянуто
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 0, Учасників: 0, Гостей: 0)

Угорі