Андрій Бенов
Файний тіп, козачок!
- Реєстрування
- 17 Жов 2022
- Дописи
- 423
- Реакції
- 546
- Бали
- 113
- Нікнейм адміністратора: -
- Особистий нікнейм: Андрій Бенов
- Суть скарги: Шановна адміністраціє,
Звертаюся до вас із проханням розглянути можливість повернення функції стрільби для танків та іншої техніки ЗСУ.
15 червня 2025 року ЗСУ була надана можливість стріяти з танків та іншої техніки, але через кілька тижнів після скарг від кланівців це було прибрано, цікаво чому ж ЗСУ повинно возити БК (звісно якщо ж не возити то лідер та полковники ЗСУ отримають покарання), якщо їм прибирають можливість відбивати ВЧ тобто забирають танки, літаки, гвинтокрили і тд, в кланів є алко, петра це багато додаткових ХП, тим часом в ЗСУ немає нічого, єдине що допомагало ефективно відбивати ВЧ то це танки і гвинтокрили і літаки але чомусь їх скасували і танки зараз стоять "для краси", тому прошу Вас повернути в оновленні 3.0 можливість стріяти з техніки ЗСУ, та не робити обмеження на ранги і залишити все як було, надіюсь на ваше розуміння. - Доказ видачі покарання (скріншот/відео): -
- Дата походження: 25.06.2025