Нік Капоне
Старожила UKRAINE GTA
- Реєстрування
- 11 Бер 2023
- Дописи
- 260
- Реакції
- 358
- Бали
- 83
- Нікнейм адміністратора: Владислав Снайпс
- Особистий нікнейм: Бульбуль Капоне
- Суть скарги:
Доброго дня!
Хочу повідомити про незнання правил та повну некомпетентність адміністратора ВЛАДИСЛАВ СНАЙПС ГОЛОВНОГО СЛIДКУЮЧОГО ЗА ЗЛЬОТАМИ.
Ситуація наступна: двічі було зафіксовано масовий DM (MDM), внаслідок чого багато осіб забанили відповідно до правила 1.9:
1.9. Заборонено "MDM" (масовий DM, завдання шкоди / вбивство трьох та більше гравців). Покарання: бан на 10–20 днів та конфіскація майна, яке злітало.
Проте, майно не було конфісковане, що прямо суперечить встановленим правилам.
Це правило було введено саме для того, щоб гравці не кликали друзів з метою вбивства великої кількості інших гравців, захоплення мітку та усунення конкурентів. Я кажу це впевнено, тому що під час одного з таких випадків (коли злітала вілла "Око" 01), відбувся MDM, але ніяких покарань, окрім бану, не було застосовано – майно не конфіскували.
Разом із другом ми подали скаргу, після чого Сергій Коваленко вніс зміни до правил та дав офіційне роз'яснення, що правило 1.9 створене саме для запобігання MDM за участі групи друзів.
Дуже прикро, що гс слет не орієнтується у правилах. Прошу:
Конфіскувати майно у відповідності до правила 1.9.
Перевірити компетентність адміністрації, зокрема знання ними правил. Їх небагато, і вони цілком зрозумілі.
Також додам що: ВЛАДИСЛАВ СНЙАПС ПЕРЕКОНУВАВ мене : - що в разi якщо я покличу друга з метою вбивста всiх учасникiв зльоту, то в цьому випадку, якщо я зловлю , то в мене не конфiскують майно
- Доказ видачі покарання (скріншот/відео): у адмiнiстрацii вони видавали покарання 2 гравця в банi в них повинен бути вiдкат
- Дата походження:16.07.2025
Останнє редагування модератором: