Gerasymchuuk
Новий гравець
- Реєстрування
- 21 Січ 2026
- Дописи
- 4
- Реакції
- 0
- Бали
- 1
Добрий вечір, я проїжджала біля річки, якихось двоє хлопців втопили свою машину, побачили мене і почали бігти в мій бік. Я хотіла їм допомогти, зупинилася, бо завжди стараюсь допомагати іншим в грі, мені також допомагають. Вони почали викидати мене з машини, почали просити гроші, я сказала що нема, що можу їм просто допомогти, підвезти куди треба. Вони почали мене бити, стріляти з автоматів. Я попросила не робити так, вони не послухали. Почала сідати в машину, вони знов почали мене викидати. В результаті вони мене вбили, на жаль, момент вбивства я не встигла зняти, але прикріплю фото де я вже була в лікарні і прикріплю скріни з часом де вони стріляли і скрін фото з часом коли вже була в лікарні. Дуже надіюся, що моя скарга буде прочитана і вони будуть покарані