Розглянуто Некомпетентный администратор | Тим Александрович

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Дмитро Авторітетов

I am always come back
Реєстрування
20 Тра 2023
Дописи
226
Реакції
243
Бали
108
  1. Нікнейм адміністратора:Тим Александрович
  2. Особистий нікнейм: Ангел Парадокс
  3. Суть скарги: Приехал на слет домов,ударил пару раз по админу,увлекся так скажем и решил до конца его затоптать и Тим решает просто откинуть за ДМ на слете,1-Администратор это нон рп персонаж 2-Если и выдавать наказание то за препятствие работе администратора,3-Что делает ст.модератор без гм и со включеной меткой?или он не знает что как-только он заходит в игру то должен для своего же комфорта чтоб не было подобных ситуаций включать гм и выключать метку?!?
    Адміністратор - офіційний представник сервера, є гарантом дотримання правил сервера гравцями, надає допомогу гравцям з ігрових питань, не є ігровим персонажем і не бере участі в ігровому процесі (крім деяких випадків).
    4.9. Адміністратор являється NonRP персонажем, виключенням є праця на різних роботах, дозволено відігравати РП ситуацій.
    4.6. "Перешкода роботі адміністрації" - Заборонено перешкоджати або створювати перешкоди роботі адміністрації сервера. | Респавн / Кік / Деморган до 30 хвилин
    Прошу выдать мне компенсацию за данную ситуацию и выдать наказание администратору за незнания правил сервера/проекта,так как я думаю 3 уровень админки должен знать правила и нормативы по которым он работает.
  4. Доказ видачі покарання (скріншот/відео):ПАРУШНИИИККК
 
Останнє редагування:

Тім Тімич

Північна Україна
Активний гравець
Реєстрування
23 Вер 2023
Дописи
1,345
Реакції
634
Бали
251
Вік
41
Вітаю! GM відключен випадково! Так як фпс в мене був 5. А покарання я вам видав згідні правила зльота майна 1.8. Вам буде нада компенсація в розмірі 50 000 грн. Приємної гри!
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 0, Учасників: 0, Гостей: 0)

Угорі