Вітаю шановний гравець!
Розглянувши вашу скаргу, у мене з'явилося велике бажання висловити свою думку:
1. Вам був виданий мут через те, що ви неодноразово вживали нецензурну лексику.
2. Також дам відповідь на ваше питання, цитую - "Цікаво, цей адміністратор хоть один раз проводив усне попередження людині яка працює в госс структурі?".
Так, звісно ЗГС Держ проводить бесіди з працівниками різних держ. структур. У цьому полягає наша робота, щоб слідкувати, допомагати і т.д.
2.1. Також хочу Вам пояснити, що наразі у нас немає такого, як: та пофіг, забий на ту скаргу і т.д. Тому, що кожен співробітник повинен дотримуватися правил та не порушувати їх.
3. З працівником НПУ було проведено бесіду, а не видане будь яке інше покарання, через те що даний співробітник не порушував, раніше, дані правила.
Саме через ці причини, я вважаю, що скарга була розглянута правильно.
Очікуємо відповідь від головної адміністрації.