Верзікс
Новий гравець
- Реєстрування
- 5 Січ 2025
- Дописи
- 3
- Реакції
- 1
- Бали
- 6
Нікнейм адміністратора: Олександр хубчик
Особистий нікнейм:Верзікс Лохуша
Суть скарги: я з другом застрягли у відбійнику викликали адміністратора
Прийшов Олександр хубчик він нам допоміг, я йому подякував і сказав раби роблять але це було не до нього а до друга і то не про адміністрацію ми поїхали потом він телепортирувався до нас і до попався до мене що у мене за вислови я кажу що обичні він каже чому я його ображаю я йому пояснив що це було не до нього він спитав як йому це розуміти я сказав як він хоче але це було ( не до нього мій вислів "раби роблять") через паро хвилин мені прилетів мут на 180хвилин за образу адміністратора.
Хоч я не обзивав я хочю щоб мені зняли мут. ДУЖЕ ХОЧЮ ЩОБ АДМІНІСТРАЦІЯ РОЗУМІЛА НОРМАЛЬНО ІГРОКІВ А НЕ РОЗУМІЛИ І ДАВАЛИ ВСІМ МУТ І ТД.
Особистий нікнейм:Верзікс Лохуша
Суть скарги: я з другом застрягли у відбійнику викликали адміністратора
Прийшов Олександр хубчик він нам допоміг, я йому подякував і сказав раби роблять але це було не до нього а до друга і то не про адміністрацію ми поїхали потом він телепортирувався до нас і до попався до мене що у мене за вислови я кажу що обичні він каже чому я його ображаю я йому пояснив що це було не до нього він спитав як йому це розуміти я сказав як він хоче але це було ( не до нього мій вислів "раби роблять") через паро хвилин мені прилетів мут на 180хвилин за образу адміністратора.
Хоч я не обзивав я хочю щоб мені зняли мут. ДУЖЕ ХОЧЮ ЩОБ АДМІНІСТРАЦІЯ РОЗУМІЛА НОРМАЛЬНО ІГРОКІВ А НЕ РОЗУМІЛИ І ДАВАЛИ ВСІМ МУТ І ТД.