Відмовлено Не розуміння адміністратора до ігроків

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Верзікс

Новий гравець
Реєстрування
5 Січ 2025
Дописи
3
Реакції
1
Бали
6
Нікнейм адміністратора: Олександр хубчик
Особистий нікнейм:Верзікс Лохуша
Суть скарги: я з другом застрягли у відбійнику викликали адміністратора
Прийшов Олександр хубчик він нам допоміг, я йому подякував і сказав раби роблять але це було не до нього а до друга і то не про адміністрацію ми поїхали потом він телепортирувався до нас і до попався до мене що у мене за вислови я кажу що обичні він каже чому я його ображаю я йому пояснив що це було не до нього він спитав як йому це розуміти я сказав як він хоче але це було ( не до нього мій вислів "раби роблять") через паро хвилин мені прилетів мут на 180хвилин за образу адміністратора.
Хоч я не обзивав я хочю щоб мені зняли мут. ДУЖЕ ХОЧЮ ЩОБ АДМІНІСТРАЦІЯ РОЗУМІЛА НОРМАЛЬНО ІГРОКІВ А НЕ РОЗУМІЛИ І ДАВАЛИ ВСІМ МУТ І ТД.
 

Олег Галицький

Керівник UKRAINE GTA
Керівник
Реєстрування
14 Бер 2023
Дописи
7,325
Реакції
5,066
Бали
253
Вітаю!
Розглянувши скаргу, виношу вердикт:


Покарання доцільне, оскільки вам допоміг адміністратор і ви зразу сказали цю фразу, хоча ніякої розмови тощо не було.

[Відмовлено]
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 0, Учасників: 0, Гостей: 0)

Угорі