Вітаю
Тер. угрупування можуть вбивати лише гравців державних організацій, і виключно враховуючи вимоги правила :
1.5 Перестрілка з державними структурами у разі викрадення / допиту / затримання будь-якого гравця(Або себе) / захоплення блокпостів / рейдів / зупинки ТЗ працівниками НПУ або СБУ та проведення затримання гравця
Наприклад: підійти або під'їхати, щоб з'ясувати ситуацію. Якщо вас 4 і більше — можна дістати зброю й вимагати, щоб працівник СБУ відпустив гравця через загрозу своєму життю та безпеці оточуючих. Якщо він відмовляється — даєте 2 попередження з інтервалом 10 секунд. Після невиконання вимоги дозволено відкривати вогонь на ураження.
Наведу приклади таких ситуацій : гравця з вашого клану зупинили для перевірки документів, якщо вас 4+ гравців, ви можете дістати зброю і вимагати щоб його відпустили, якщо після попереджень відмовляються, ви можете відкрити вогонь на ураження.