Розглянуто Не согласен с наказанием.

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

𝖁𝖆𝕴𝕿

𝕶𝖆𝖓𝖆𝖗𝖎𝖔𝖓
Реєстрування
23 Вер 2024
Дописи
42
Реакції
53
Бали
23
  1. Нікнейм адміністратора: А. Мосісса
  2. Особистий нікнейм: Кривавий Морокоспад
  3. Суть скарги: Відкинули за ДМ, хоча Дм не було, оскільки я є терор. групою. Суть: до нас підїхала невідома особа із запитанням. На що ми зажадали військові доки, але людина вирішила дати тапку додолу.
  4. Доказ видачі покарання (скріншот/відео): ОКАК
  5. Дата походження: 11.08.2025
 

Віктор Миколайович

Північна Україна
Активний гравець
Реєстрування
22 Лип 2022
Дописи
10,759
Реакції
6,338
Бали
254
Вітаю

Тер. угрупування можуть вбивати лише гравців державних організацій, і виключно враховуючи вимоги правила :

1.5 Перестрілка з державними структурами у разі викрадення / допиту / затримання будь-якого гравця(Або себе) / захоплення блокпостів / рейдів / зупинки ТЗ працівниками НПУ або СБУ та проведення затримання гравця
Наприклад: підійти або під'їхати, щоб з'ясувати ситуацію. Якщо вас 4 і більше — можна дістати зброю й вимагати, щоб працівник СБУ відпустив гравця через загрозу своєму життю та безпеці оточуючих. Якщо він відмовляється — даєте 2 попередження з інтервалом 10 секунд. Після невиконання вимоги дозволено відкривати вогонь на ураження.


Наведу приклади таких ситуацій : гравця з вашого клану зупинили для перевірки документів, якщо вас 4+ гравців, ви можете дістати зброю і вимагати щоб його відпустили, якщо після попереджень відмовляються, ви можете відкрити вогонь на ураження.
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі