Відмовлено Оголосили набір а не прийшли на нього.

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

♣Artur Faretti♣

D.Faretti my love <3
Реєстрування
12 Січ 2024
Дописи
507
Реакції
357
Бали
123
О 1:54 за Київським часом був прогололешний набір до лав ДСНС . при прибуттю на місце ( через 2хвилини 46 секунд ) на місці вже нікого не було. Питання: навіщо робити прийом і на нього не приходити ?
photo_2024-01-13_02-17-14.jpg
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 0, Учасників: 0, Гостей: 0)

Угорі