♣Artur Faretti♣
D.Faretti my love <3
- Реєстрування
- 12 Січ 2024
- Дописи
- 507
- Реакції
- 357
- Бали
- 123
О 1:54 за Київським часом був прогололешний набір до лав ДСНС . при прибуттю на місце ( через 2хвилини 46 секунд ) на місці вже нікого не було. Питання: навіщо робити прийом і на нього не приходити ?