Вітаю!
Розглянувши скаргу, виношу вердикт:
Схиляючись на правила UKRAINE GTA, цитую:
1.14. Адміністрація може відхилитись від встановлених нормативів та видати менш / більш суворіше покарання. Гравці з високим рівнем отримують покарання суворіші ніж гравця з низьким рівнем, бо повинні знати правила та не порушувати їх.
1.15. Головна адміністрація залишає за собою право відійти від встановлених нормативів та покарати гравця більш суворіше ніж зазначено, спираючись на тяжкість порушення, багаторазовість порушень цих чи інших.
Тому у такому випадку було це застосовано тому, що ми отримали звернення від гравця про ДМ, і далі ви його переслідували до системної зеленої зони й там за допомогою багоюзу заподіювати шкоду та його авто.
[Розглянуто]