Владислав Всемудрий
Поважний гравець
- Реєстрування
- 26 Січ 2023
- Дописи
- 155
- Реакції
- 130
- Бали
- 88
Нікнейм адміністратора: Олег Романович
Особистий нікнейм: Владислав Андрійович
Суть скарги: Почнемо з того що ГА 100% розгляне скаргу сам на себе напише що це в його компетентності. Тому передайте скаргу хочаб в особистих повідомленнях керівництву щоб воно було в курсі усієї ситуації а не приховувати ситуацію. Гравець написав скаргу на клан ось цю Скаргу Не будемо про те що лідер завжди думає що їх зливать Тик Тик але не беремо до уваги. В скарзі лідер пише що ( УСІХ проконтролювати не можливо ) але це обов'язок лідера. Також в скарзі написали що навіть маючи 2/3 доган клан знов порушує Скарга. З цього беру винік що клану без різниці на догани. Я теж можу зробити так що коли напишуть скаргу на людину з мого клану напишу ця людина вже кікнута і так можна робити дуже багато раз але в правилах серверу цього немає тобто так це не працює. ГА підкреслив тему зливу але те що клан має 2/3 доган це проблема клану а не адміністрації тим паче не ГА. Хочу звернути увагу керівництва а не ГА та ЗГА які можуть приховати цю скаргу розглянувши по принципу який я написав в самому початку скарги. Прошу всіх хто не має відносини до скарги не флудити а адміністрацію прослідкувати за цим та взяти всеж до уваги те що лідер сам пише скарги на гравців а коли пишуть на лідера та його клан то це злив зверху вже привів приклад. Гравців які хочуть підтримати данну скаргу можуть просто поставити реакцію 👍.
Доказ видачі покарання (скріншот/відео): Некомпетентність
Дата походження: 21.05.2024
Особистий нікнейм: Владислав Андрійович
Суть скарги: Почнемо з того що ГА 100% розгляне скаргу сам на себе напише що це в його компетентності. Тому передайте скаргу хочаб в особистих повідомленнях керівництву щоб воно було в курсі усієї ситуації а не приховувати ситуацію. Гравець написав скаргу на клан ось цю Скаргу Не будемо про те що лідер завжди думає що їх зливать Тик Тик але не беремо до уваги. В скарзі лідер пише що ( УСІХ проконтролювати не можливо ) але це обов'язок лідера. Також в скарзі написали що навіть маючи 2/3 доган клан знов порушує Скарга. З цього беру винік що клану без різниці на догани. Я теж можу зробити так що коли напишуть скаргу на людину з мого клану напишу ця людина вже кікнута і так можна робити дуже багато раз але в правилах серверу цього немає тобто так це не працює. ГА підкреслив тему зливу але те що клан має 2/3 доган це проблема клану а не адміністрації тим паче не ГА. Хочу звернути увагу керівництва а не ГА та ЗГА які можуть приховати цю скаргу розглянувши по принципу який я написав в самому початку скарги. Прошу всіх хто не має відносини до скарги не флудити а адміністрацію прослідкувати за цим та взяти всеж до уваги те що лідер сам пише скарги на гравців а коли пишуть на лідера та його клан то це злив зверху вже привів приклад. Гравців які хочуть підтримати данну скаргу можуть просто поставити реакцію 👍.
Доказ видачі покарання (скріншот/відео): Некомпетентність
Дата походження: 21.05.2024