sh4wman
𝐦𝐞𝐧𝐲𝐚 𝐳𝐧𝐚𝐲𝐮𝐭
- Реєстрування
- 9 Бер 2024
- Дописи
- 319
- Реакції
- 86
- Бали
- 33
- Нікнейм адміністратора: Олег Романович
- Особистий нікнейм: Кирило Вествуд
- Суть скарги: Cтою я на перехресті на мене евакуаторника, під'їжджає до мене евакуаторник і стає на більш прибуткове місце по прибутку де частіше лагодяться гравці, я через кілька людей які в нього полагодилиcь в нього я його вбив, стою хвилин 5-10 і мені прилітає варн за дм зз, я перезаходжу і тепаю до себе адміна, питаю у нього "за що в мене варн?" він мені відповідає що за дм зз тобто при великому скупченні людей в одному місці, хоча на той момент був тільки я і ця людина якого я вбив, підтвердження до цього те, що я стояв і показувалося тільки половини міток гравців на дорозі зліва і праворуч які фізично не могли побачити те, що я вбив цю людину через промальовування, не кажучи про те вже що там був поворот і відбійник з правого боку закривав місцевість вбивства. Перед вбивством я ретельно дочекався поки роз'їдуться всі гравці з того місця, щоб убити без будь-яких наслідків по рп, додам перед цим я зайшов у "Дія" на телефоні подивитися хтось є поряд, крім цієї людини, там нікого не було крім нього. Чекаю на зняття варна або докази того чого я порушив. Мій дискорд SH4WMNN
- Доказ видачі покарання (скріншот/відео): чіназес
- Дата походження: 09/06/2024