Ураганчік Екстезі
Кошовий отаман
- Реєстрування
- 28 Січ 2024
- Дописи
- 47
- Реакції
- 47
- Бали
- 21
Нікнейм адміністратора:Жекіч Микойович Особистий нікнейм:Тема Овмайонез
Суть скарги:Вітаю шановна Адміністрація,я отримав покарання по ось цій оскаргі https://forum.ukraine-gta.com.ua/th...йонез-Богдан-Вінчі-ДМ-ЗЗ-і-Провакація.146819/
на відео дійсно видно як ми перезаряджаємо зброю,але беручи той факт шо у гравця занадтто малий фпс та дуже глюче,та на відео не видно хто саме з нас стріляє,також після смерті гравець не натиснув ,, Доповісти поліції,, тому я вважаю некомпетентним рішення вдавати мені покарання за DM GZ,так як у нас були однакові скіни,я вважаю що недостатньо доказів для видачі покарання,також чому гравець не отримав покарання за Розмову в ноці?Тайм код 02:18.Прошу ще раз переглянути скаргу та випустити мене з деморгану Доказ видачі покарання (скріншот/відео):
Дата походження: 19.03
Суть скарги:Вітаю шановна Адміністрація,я отримав покарання по ось цій оскаргі https://forum.ukraine-gta.com.ua/th...йонез-Богдан-Вінчі-ДМ-ЗЗ-і-Провакація.146819/
на відео дійсно видно як ми перезаряджаємо зброю,але беручи той факт шо у гравця занадтто малий фпс та дуже глюче,та на відео не видно хто саме з нас стріляє,також після смерті гравець не натиснув ,, Доповісти поліції,, тому я вважаю некомпетентним рішення вдавати мені покарання за DM GZ,так як у нас були однакові скіни,я вважаю що недостатньо доказів для видачі покарання,також чому гравець не отримав покарання за Розмову в ноці?Тайм код 02:18.Прошу ще раз переглянути скаргу та випустити мене з деморгану Доказ видачі покарання (скріншот/відео):
Останнє редагування: