Відмовлено Оскарження

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Ураганчік Екстезі

Кошовий отаман
Реєстрування
28 Січ 2024
Дописи
47
Реакції
47
Бали
21
Нікнейм адміністратора:Жекіч Микойович Особистий нікнейм:Тема Овмайонез
Суть скарги:Вітаю шановна Адміністрація,я отримав покарання по ось цій оскаргі https://forum.ukraine-gta.com.ua/th...йонез-Богдан-Вінчі-ДМ-ЗЗ-і-Провакація.146819/
на відео дійсно видно як ми перезаряджаємо зброю,але беручи той факт шо у гравця занадтто малий фпс та дуже глюче,та на відео не видно хто саме з нас стріляє,також після смерті гравець не натиснув ,, Доповісти поліції,, тому я вважаю некомпетентним рішення вдавати мені покарання за DM GZ,так як у нас були однакові скіни,я вважаю що недостатньо доказів для видачі покарання,також чому гравець не отримав покарання за Розмову в ноці?Тайм код 02:18.Прошу ще раз переглянути скаргу та випустити мене з деморгану Доказ видачі покарання (скріншот/відео):
1710880827031.png
Дата походження: 19.03
 
Останнє редагування:
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі