- Реєстрування
- 30 Бер 2025
- Дописи
- 39
- Реакції
- 38
- Бали
- 23
- Нікнейм адміністратора: Владислав Дракула
- Особистий нікнейм: Михайло Ескобар
- Суть скарги: Я задмив гравця в червоній зоні в 18:01 і Владислав Дракула мене посадив в деморган по причині ДМ. Хоча по правилам червоної зони дозволено порушувати правила упродовж такого часу: 14:00-16:00 та 18:00-20:00 та 22:00-02:00 , а саме
1.1. "FD" - Free Damage.
1.2. Вбивати будь-яких гравців в Червоній зоні.
1.3. "FF" - Friendly Fire.
1.4. "TK" - Team Kill.
1.5. "RK" - Revenge Kill.
1.6. "RPK" - Repeat Person Kill.
1.9. "PG" - Powergaming. - Доказ видачі покарання (скріншот/відео): ''ДМ в Червоній зоні'' ''Деморган''
- Дата походження: 29.10.25