Розглянуто Оскарження

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Реєстрування
30 Бер 2025
Дописи
39
Реакції
38
Бали
23
  1. Нікнейм адміністратора: Владислав Дракула
  2. Особистий нікнейм: Михайло Ескобар
  3. Суть скарги: Я задмив гравця в червоній зоні в 18:01 і Владислав Дракула мене посадив в деморган по причині ДМ. Хоча по правилам червоної зони дозволено порушувати правила упродовж такого часу: 14:00-16:00 та 18:00-20:00 та 22:00-02:00 , а саме
    1.1. "FD" - Free Damage.
    1.2. Вбивати будь-яких гравців в Червоній зоні.
    1.3. "FF" - Friendly Fire.
    1.4. "TK" - Team Kill.
    1.5. "RK" - Revenge Kill.
    1.6. "RPK" - Repeat Person Kill.
    1.9. "PG" - Powergaming.
  4. Доказ видачі покарання (скріншот/відео): ''ДМ в Червоній зоні'' ''Деморган''
  5. Дата походження: 29.10.25
 

Михайло Малюк

UKRAINE GTA
Активний гравець
Реєстрування
17 Вер 2024
Дописи
1,624
Реакції
1,054
Бали
253
Вітаю
Скарга буде перерозглянута
Розглянуто
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі