Відмовлено Отримав штраф без причини.

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Богдан Міцкевич⚡

Східна Україна
Реєстрування
14 Сер 2024
Дописи
42
Реакції
11
Бали
13
Доброї ночі шановна адміністрація, хочу доповісти вам про незаконну дію працівника НПУ Харкова.
Виїзджаючи з міста нас з моїм колегою зупинили працівники НПУ, я як водій спитав причину зупинки, причиною була названа "Їзда без номерних знаків", хоча номерні знаки були присутні також був показаний працівникові НП тех паспорт. Спочатку сказали що все добре, і з документами все в порядку, але потім працівник Поліції виписав мені штрав в розмірі 44000 грн. Так як з рішенням я не згоден прошу вирішити цю справу, та якщо це можливо анулювати штраф.

С повагою, гравець 3-го серверу Богдан Міцкевич

До скарги прикріплюю:
- тех. паспорт
- момент виписування мені штрафу (зафіксований моїм колегою)
- ID працівників НПУ
 

Вкладення

  • photo_2025-03-18_00-21-25.jpg
    photo_2025-03-18_00-21-25.jpg
    398.2 Кб · Перегляди: 50
  • photo_2025-03-18_00-25-41.jpg
    photo_2025-03-18_00-25-41.jpg
    228.6 Кб · Перегляди: 52
  • photo_2025-03-18_00-25-38.jpg
    photo_2025-03-18_00-25-38.jpg
    237.1 Кб · Перегляди: 48
Останнє редагування:

Дмитро Морріс💎

Адміністратор | Східна Україна
Адміністратор
Реєстрування
28 Чер 2023
Дописи
1,172
Реакції
1,114
Бали
253
Вітаю, Шановний гравець

Не по формі.

Форма подачі скарги:
Нікнейм гравця:
Особистий нікнейм:
Суть скарги:
Докази (скріншот/відео):
Дата порушення:

Відмовлено!.
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 0, Учасників: 0, Гостей: 0)

Угорі