Богдан Міцкевич⚡
Східна Україна
- Реєстрування
- 14 Сер 2024
- Дописи
- 42
- Реакції
- 11
- Бали
- 13
Доброї ночі шановна адміністрація, хочу доповісти вам про незаконну дію працівника НПУ Харкова.
Виїзджаючи з міста нас з моїм колегою зупинили працівники НПУ, я як водій спитав причину зупинки, причиною була названа "Їзда без номерних знаків", хоча номерні знаки були присутні також був показаний працівникові НП тех паспорт. Спочатку сказали що все добре, і з документами все в порядку, але потім працівник Поліції виписав мені штрав в розмірі 44000 грн. Так як з рішенням я не згоден прошу вирішити цю справу, та якщо це можливо анулювати штраф.
С повагою, гравець 3-го серверу Богдан Міцкевич
До скарги прикріплюю:
- тех. паспорт
- момент виписування мені штрафу (зафіксований моїм колегою)
- ID працівників НПУ
Виїзджаючи з міста нас з моїм колегою зупинили працівники НПУ, я як водій спитав причину зупинки, причиною була названа "Їзда без номерних знаків", хоча номерні знаки були присутні також був показаний працівникові НП тех паспорт. Спочатку сказали що все добре, і з документами все в порядку, але потім працівник Поліції виписав мені штрав в розмірі 44000 грн. Так як з рішенням я не згоден прошу вирішити цю справу, та якщо це можливо анулювати штраф.
С повагою, гравець 3-го серверу Богдан Міцкевич
До скарги прикріплюю:
- тех. паспорт
- момент виписування мені штрафу (зафіксований моїм колегою)
- ID працівників НПУ
Вкладення
Останнє редагування: