Зачинено Перестрілка з другим кланом

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Forest

Новий гравець
Реєстрування
13 Лип 2022
Дописи
6
Реакції
0
Бали
4
Ми з моїм другом: Фолден Бандера і я: Антон Заневчик. Ми їхали і побачили наших ворогів по клану і ми встали в перестрілку він був один нас було двоє.( Перестрілка була біля блокпоста на якому небуло ніяких Фракцій). І збоку стояв якийсь адмін і він подумав що це ДМ і посадив нас всіх в камеру.
Витягніть нас будьласка!!!
 

Видалений користувач 153

Гість
Доброї ночі, скарга написана не по формі.
Закрито.
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 0, Учасників: 0, Гостей: 0)

Угорі