Ігор Шелбі
Новий гравець
- Реєстрування
- 22 Бер 2025
- Дописи
- 3
- Реакції
- 4
- Бали
- 3
Доброго дня,хотів поскаржитись на ваших співробітників,я грав з чітами на деяких аках,з цим я змирився що мене заблокували і створюю акаунт і граю як обтічна людина без чітів, але коли я вже створюю 3 акаунт підряд,вибачте але це вже наглість коли мене нізнащо блокують коли я просто стою і працюю на панелях,один з співробітників вже другий раз глузує з мене по типу чітер бай бай і смайлик,раніше я розповідав Монтіпу Коваленку чому я грав з чітами,але я так зрозумів що йому це не дійшло,і він навіть суті не зміг зрозуміти і не розумію як він стоїть на такій високій посаді,але то менш мене полишить.Прошу пояснити чому мене блокують 3 раз на 3 акаунті та сама людина,і коли я запитую чому вони просто ігнорують.Прошу розібратись тому,що як у людей буде інтерес грати ,якщо їм зносять акаунти ні за що ще й глузують.Я ще мовчу про те що вони замість того щоб допомагати новачкам,глузують з них
Ось два скріна того хто мене заблокував; Також ось пояснення чому багато акаунтів заблоковано за чіти:Виходить так що в мене вобще один акаунт на 06 на який я кинув каяття бо тут я дійсно спробував пограти з ботом мисливства але це єдиний раз коли я це робив,і признаю свою вину,але ви запитаєте що тоді за акаунти на яких вас блокували ц мене є старший на 2 роки брат який також грає на укр гта і в нас один на двох ноут ми граємо по годинах бо в мене ще немає свого ноута,і він грає з чітами як я йому не говорив за те що мій акаунт залокують також але він каже коли буде в тебе свій ноут тоді роби що хочеш,а ви розумієте що я нічого не зроблю з цим,а мені дійсно важливий акаунт на 06 в мене є там навіть бізнес тому я так і переживаю за нього.Прошу зрозуміти те що я написав це реальна правда і поки у мене не буде ноута то він також буде грати але є новина що у мене др скоро і мені куплять ноут і я зможу грати не з одного ноута але всерівно мені важливий цей аккаунт можете слідкувати саме за мною і моїм акаунтом хоть кожен день ,розблокуйте будь ласка мій акаунт мені він дуже важливий.Це все я спробував обяснити Монтіпу Коваленку але відповіді так і не отримавПрошу прочитати це все
Ось два скріна того хто мене заблокував; Також ось пояснення чому багато акаунтів заблоковано за чіти:Виходить так що в мене вобще один акаунт на 06 на який я кинув каяття бо тут я дійсно спробував пограти з ботом мисливства але це єдиний раз коли я це робив,і признаю свою вину,але ви запитаєте що тоді за акаунти на яких вас блокували ц мене є старший на 2 роки брат який також грає на укр гта і в нас один на двох ноут ми граємо по годинах бо в мене ще немає свого ноута,і він грає з чітами як я йому не говорив за те що мій акаунт залокують також але він каже коли буде в тебе свій ноут тоді роби що хочеш,а ви розумієте що я нічого не зроблю з цим,а мені дійсно важливий акаунт на 06 в мене є там навіть бізнес тому я так і переживаю за нього.Прошу зрозуміти те що я написав це реальна правда і поки у мене не буде ноута то він також буде грати але є новина що у мене др скоро і мені куплять ноут і я зможу грати не з одного ноута але всерівно мені важливий цей аккаунт можете слідкувати саме за мною і моїм акаунтом хоть кожен день ,розблокуйте будь ласка мій акаунт мені він дуже важливий.Це все я спробував обяснити Монтіпу Коваленку але відповіді так і не отримавПрошу прочитати це все