Александр Крутой
Новий гравець
- Реєстрування
- 4 Лис 2024
- Дописи
- 5
- Реакції
- 2
- Бали
- 6
Суть жалобы: Доброй ранок, почнемо з початку, я не міг зайти на 2 сервер україна гта тому що мене дивним чином забанив античит але у мене навіть немає там акаунта, добре, я написав скаргу https://forum.ukraine-gta.com.ua/threads/Скарга-на-античит.226632/ після чого прочекавши 5-6 годин мені скасовують скаргу тому що вона не написана українською,в чому проблема було відразу скасувати щоб я не чекав,добре пропустимо,я написав ще одну скаргу завантажив я її у вівторок відповіли мені в середу що нібито зв'яжіться в дискорд,добре,я кинув заявку у друзі щоб написати повідомлення тому що якщо у тебе немає цього людини в друзях то ти йому не зможеш написати в лс ось скрін (
)
) в ту ж середу я кинув заявку в друзі і чекав до четверга 20.00, вчора прилітає відповідь скасування, що нібито я не написав у лс https://forum.ukraine-gta.com.ua/threads/скарга-на-anticheat.226763/ ,як я можу написати якщо ви Вікторія Коваленко не можете прийняти заявку в друзі,чому ж ваша помилка а я сиджу чекаю,я розумію що не я один але чекати рівно добу це вже гранню,я просидів за фактом тиждень,я вчора подивився на 1 сервері форум,там просто все ідеально,там усім допомагають ,тут якийсь балаган,Дякую за увагу,
НА ЦЬОМУ ЦЕ ВСЕ НЕ ЗАКІНЧУЄТЬСЯ я завантажую вже 4 скаргу і вимагаю вигорів або хоч якийсь зауваження ЗГА Вікторія Коваленко, я вибачаюсь але когбу-то до мене просто знущаються, мало того що я спочатку написав скаргу російською мовою але пізніше я зробив спеціально для Вікторії скаргу на українською https://forum.ukraine-gta.com.ua/threads/Скарга-на-Вікторія-Коваленко.227724/ але в результаті їй не сподобалося що на початку російською,у вас помилка античита що він заблокував навіть не зайти на сервер і я ще повинен чекати тиждень на те щоб в цьому розібралися?, якщо раптом ГА дозволить прочитати і зробити вердикт на мою скаргу то коли я зареєструюся вимагаю моральної компенсації за надану шкоду
ЯКИЙ підсумок, я залив 3 скарги і чекав тиждень і скасування з боку ЗДА, або вийде нове правило за великий текст СКАСУВАННЯ
Дякую за увагу!
) в ту ж середу я кинув заявку в друзі і чекав до четверга 20.00, вчора прилітає відповідь скасування, що нібито я не написав у лс https://forum.ukraine-gta.com.ua/threads/скарга-на-anticheat.226763/ ,як я можу написати якщо ви Вікторія Коваленко не можете прийняти заявку в друзі,чому ж ваша помилка а я сиджу чекаю,я розумію що не я один але чекати рівно добу це вже гранню,я просидів за фактом тиждень,я вчора подивився на 1 сервері форум,там просто все ідеально,там усім допомагають ,тут якийсь балаган,Дякую за увагу,
НА ЦЬОМУ ЦЕ ВСЕ НЕ ЗАКІНЧУЄТЬСЯ я завантажую вже 4 скаргу і вимагаю вигорів або хоч якийсь зауваження ЗГА Вікторія Коваленко, я вибачаюсь але когбу-то до мене просто знущаються, мало того що я спочатку написав скаргу російською мовою але пізніше я зробив спеціально для Вікторії скаргу на українською https://forum.ukraine-gta.com.ua/threads/Скарга-на-Вікторія-Коваленко.227724/ але в результаті їй не сподобалося що на початку російською,у вас помилка античита що він заблокував навіть не зайти на сервер і я ще повинен чекати тиждень на те щоб в цьому розібралися?, якщо раптом ГА дозволить прочитати і зробити вердикт на мою скаргу то коли я зареєструюся вимагаю моральної компенсації за надану шкоду
ЯКИЙ підсумок, я залив 3 скарги і чекав тиждень і скасування з боку ЗДА, або вийде нове правило за великий текст СКАСУВАННЯ
Дякую за увагу!