Вітаю, перш за все хочу сказати що скарга подана не в той розділ , тому що даний розділ створений для скарг на адміністрацію, а не на гравців.
Також в скарзі немає жодних доказів порушень від гравця. Проте все рівно спробую вам відповісти на ваші запитання.
Ви занесли гравця до ЧС МЮ назавжди, за те , що гравець знявся з поста радника президента без попередження, по виходив з усіх чатів в телеграмі, та грав на іншому проекті , проте вихід з групи в телеграмі не є грубим порушенням , та за це не можна заносити гравців до ЧС, та не можна видавати грубші покарання ніж зняття.
Стосовно сливу , то від гравця його також помічено не було. Гравець має право подати скаргу , якщо він не згоден з діями адміністрації/гравців, та якщо він постраждав від цих дій.
І на кінець , доказів того що Дмитро «тероризує» гравців серверу , чи велика частина серверу страждає від його дій я не побачив