Назар Асікс
Поважний гравець
- Реєстрування
- 28 Лис 2024
- Дописи
- 132
- Реакції
- 147
- Бали
- 48
1. Олександр Кондратюк
2. Назар Асікс
3. Вітаю шановна адміністрація.
Грав на сервері та говорив з друзями, потім бачу мені прилітає мут на МГ думаю ще ладно хотя я даже не розумію за що, (якщо я не помиляюсь мг це розлічання оффтопа і не оффтоп чатів чи щось таке ну це тільки більшість у фракцій а я і друзі не у фракціях)
Нам всім почти буквально прилітає мут я захотів написати йому на дс коли був у муті та запитати яка помилка та нагадайте що означає.
Заходжу в дс і бачу він підписаний як: [ЗГС неоф.] О. Кондратюк щось якось так а саме головне що в ніку було написано 01
Якщо я не помиляюсь багато адміністрацій знімають з посади якщо у них посада на обох серверах.
Прошу або пояснити мені або адміністратору.
3. 4. 08.04.25
2. Назар Асікс
3. Вітаю шановна адміністрація.
Грав на сервері та говорив з друзями, потім бачу мені прилітає мут на МГ думаю ще ладно хотя я даже не розумію за що, (якщо я не помиляюсь мг це розлічання оффтопа і не оффтоп чатів чи щось таке ну це тільки більшість у фракцій а я і друзі не у фракціях)
Нам всім почти буквально прилітає мут я захотів написати йому на дс коли був у муті та запитати яка помилка та нагадайте що означає.
Заходжу в дс і бачу він підписаний як: [ЗГС неоф.] О. Кондратюк щось якось так а саме головне що в ніку було написано 01
Якщо я не помиляюсь багато адміністрацій знімають з посади якщо у них посада на обох серверах.
Прошу або пояснити мені або адміністратору.
3. 4. 08.04.25
Останнє редагування модератором: