Відмовлено Скарга на Олександра Кондратюк

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Назар Асікс

Поважний гравець
Реєстрування
28 Лис 2024
Дописи
132
Реакції
147
Бали
48
1. Олександр Кондратюк
2. Назар Асікс
3. Вітаю шановна адміністрація.
Грав на сервері та говорив з друзями, потім бачу мені прилітає мут на МГ думаю ще ладно хотя я даже не розумію за що, (якщо я не помиляюсь мг це розлічання оффтопа і не оффтоп чатів чи щось таке ну це тільки більшість у фракцій а я і друзі не у фракціях)
Нам всім почти буквально прилітає мут я захотів написати йому на дс коли був у муті та запитати яка помилка та нагадайте що означає.
Заходжу в дс і бачу він підписаний як: [ЗГС неоф.] О. Кондратюк щось якось так а саме головне що в ніку було написано 01
Якщо я не помиляюсь багато адміністрацій знімають з посади якщо у них посада на обох серверах.
Прошу або пояснити мені або адміністратору.
3. 4. 08.04.25
 
Останнє редагування модератором:

Олександр Кондратюк

Генерал ЗСУ | Північна Україна
Лідер
Реєстрування
12 Жов 2022
Дописи
3,005
Реакції
1,717
Бали
253
Вітаю
Вам було видано мінімальне покарання згідно правил : 5.1. "MG" - Metagaming - Надсилання повідомлень, що містять OOC інформацію в IC чаті (з реального світу в ігровий світ - змішування чатів). До уваги також береться “)”, “.”, “?” тощо. | Мут до 45 хвилин
Знімок екрана (873).png

Гри на іншому сервері у мене немає, також хочу вас попередити про: Злив особового складу адміністрації яке карається блокуванням.

Очікуємо вердикту ГА \ ЗГА !
 

Віктор Миколайович

Північна Україна
Активний гравець
Реєстрування
22 Лип 2022
Дописи
7,376
Реакції
4,880
Бали
254
Вітаю

Докази вашого порушення надані вище.
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 0, Учасників: 0, Гостей: 0)

Угорі