Відмовлено Скарга на адміністратора Шаман Експрес покарння за просто так

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Ярик Ескобар

❤️‍🔥HANNA❤️‍🔥
Реєстрування
26 Бер 2024
Дописи
71
Реакції
130
Бали
36
  1. Нікнейм адміністратора: Шаман Експрес
  2. Особистий нікнейм: Ярік Кабіна
  3. Суть скарги: я спокійно їхав по дорозі після чого до мене якась людина почала лізти потім написала в репорт невідомо що і телепортувався адміністратор Шаман Експрес який взагалі по іншій причинні посадив мене на 2 години 20 хвилин по причині DMBM на моє питання він відповідав за те що я влетів в мерседес який виїхав на зустрічну смугу сам Шаман Експрес стверджує що має фрапс того де видно що я влетів в того мерседеса видуманого хоча з того часу пройшло приблизно 10-15 хвилин власник мерседеса не жалувався тоїсть мене посадили по репорту від одної людини по причинні іншої а сама ситуація з мерседесом виглядала так що я їхав по своїй смузі а в мене влетіла якась людина що рахується провокацією і коли я хотів спокійно розібратись в ситуації він почав втікати тому я відкрив стрільбу що не рахується в цій ситуації дм бо була провокація навіть якшо так звідки взялась причина дб і якийсь бм якщо я їхав по своїй смузі сам я бачу що адміністратор Шаман Експрес дуже сильно любить своїх друзів і захищає всіх не розбираючись в ситуаціях і садить простих гравців за просто так
  4. Доказ видачі покарання (скріншот/відео):тиць
  5. Дата походження:10.01.2025
//By Berserk//
 
Останнє редагування:

Вікторія Коваленко

02 | Західна Україна
Активний гравець
Реєстрування
6 Січ 2023
Дописи
2,268
Реакції
716
Бали
213
Вітаю, розглянувши Вашу скрагу, можу винести наступний вердикт:
Покарання видано доцільно.
Відмовлено
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі