Відмовлено Скарга на бездіяльність адміністрації

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Krai

Козак
Реєстрування
9 Січ 2025
Дописи
27
Реакції
7
Бали
8
Адміністрація не звертає увагу на те що людей які хочуть працювати на снігоприбиральгій машині розстрілюють і вбивають. Мені двічі розстрілювали машину і два рази вбили повністю. На скаргу адміністрації про те, що мене розстрілюють ніяких дій не було тому не розумію нащо потрібна ця функція. Доказів відео немає але ця причина видна наочно якщо прийти на роботу снігоприбиральника
 

Вікторія Коваленко

02 | Західна Україна
Активний гравець
Реєстрування
6 Січ 2023
Дописи
2,268
Реакції
716
Бали
213
Вітаю, розглянувши Вашу скаргу, можу винести наступний вердикт:
Скарга написана не по формі, з правилами можете ознайомитися за посиланням.
Відмовлено
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі