Krai
Козак
- Реєстрування
- 9 Січ 2025
- Дописи
- 27
- Реакції
- 7
- Бали
- 8
Адміністрація не звертає увагу на те що людей які хочуть працювати на снігоприбиральгій машині розстрілюють і вбивають. Мені двічі розстрілювали машину і два рази вбили повністю. На скаргу адміністрації про те, що мене розстрілюють ніяких дій не було тому не розумію нащо потрібна ця функція. Доказів відео немає але ця причина видна наочно якщо прийти на роботу снігоприбиральника