Відмовлено Тимур Волков / Неправильний розгляд скарги / Для ГА/ЗГА

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Дима Флуррі

Отаман
Реєстрування
15 Сер 2023
Дописи
280
Реакції
42
Бали
31
  1. Нікнейм адміністратора: Тимур Волков
  2. Особистий нікнейм: Дмитро Флуррі
  3. Суть скарги: Шановний Тимур Волков! я розумію що ви давній друг Богдана Резнчінека і що Богдан Резніченко раніше був Головним Адміністратором цього серверу але наразі він Генерал а не Адміністратор і йому теж заборонено порушувати правила. Але вчора я подав скаргу де надав повні докази як Генерал звинувачув мене в тому що я не робив а також данний Генерал не був згодний з покаранням яке видала Адміністрація минулому полковнику НПУ міста Києва і я вважаю що це неправильно закривати зі сторони ГС Держ. на це очі. Це є порушення і я не хочу щоб мене звинувачували в тому що я не робив. Якщо зі сторони Полковника були грубі порушення я не міг мовчати і подав на нього скаргу, також якщо були порушення зі сторони Підполковника НПУ йому Генерал навіть би нічого не зробив не поговорив би з ним навіть по поводу цього і теж саме по поводу сержантів, в нас як каже Генерал маленький склад і як він мене винить нібито "за злив фракціЇ" а багато наших сержантів як я розумію не ознайомленні з правилами якщо не знають що не можна писати CapsLock в фракційний чат, також наш Підполковник скоріше за всього не знав що писати нецензурну лайку в фракційний чат коли збираєш Код-5 теж не можна. Тому буду звертатися до ГА/ЗГА щоб перерозглянули скаргу тому що захищати минулого ГА від якого є порушення я вважаю не правильно, якщо данний Лідер не є зараз Адміністратором він не має права порушувати правила серверу як і всі гравці. Шановні ГА/ЗГА очікую перерозгляду скарги!
  4. Доказ видачі покарання (скріншот/відео): Доказ
  5. Дата походження: 09.05.2025
 

Віктор Миколайович

Північна Україна
Активний гравець
Реєстрування
22 Лип 2022
Дописи
7,376
Реакції
4,880
Бали
254
Вітаю

Скаргу розглянуто вірно, також наголошую що лідер у випадку подібних дій з вашого боку може звільнити вас за втратою довіри, що передбачено правилами лідерів, оскільки ви займаєтесь зливом своєї ж фракції.
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі