Дімасік Тихий/ Східний
–Як ваші справи? –Мої не дуже...
- Реєстрування
- 1 Тра 2023
- Дописи
- 74
- Реакції
- 8
- Бали
- 13
1.Нікнейм адміністратора:По логах подивіться
2.Особистий нікнейм: Дімасік Східний
3.Суть скарги:Доброго дня!
Учора я стояв на центральному ринку та продавав свої предмети. Я вирішив відійти допомогти мамі, і в цей момент залишився AFK на ЦР з орендованим наметом та з речами які я мав продати. Коли я повернувся до комп'ютера, то побачив, що вже знаходжуся на спавні вокзалу Дніпра.
Як виявилося, невідомий адміністратор телепортував мене туди без будь-яких пояснень. Я вважаю, що мені повинні компенсувати втрати, адже я витратив гроші на вхід до ЦР та оренду намету. За час, поки я стояв AFK, я не заробив ані копійки.
Коли мене телепортували, я переглянув чат, але там не було жодного повідомлення, наприклад, "Шановний гравцю Дімасік Східний, ви тут чи ні?". Навіть якби я перебував біля комп'ютера і в мене б не було звуку, то я б не почув, що мене хтось зве, тому що адміністратор не написав у чат.
4.Доказ видачі покарання (скріншот/відео):-
5.Дата походження:17.01.2025
2.Особистий нікнейм: Дімасік Східний
3.Суть скарги:Доброго дня!
Учора я стояв на центральному ринку та продавав свої предмети. Я вирішив відійти допомогти мамі, і в цей момент залишився AFK на ЦР з орендованим наметом та з речами які я мав продати. Коли я повернувся до комп'ютера, то побачив, що вже знаходжуся на спавні вокзалу Дніпра.
Як виявилося, невідомий адміністратор телепортував мене туди без будь-яких пояснень. Я вважаю, що мені повинні компенсувати втрати, адже я витратив гроші на вхід до ЦР та оренду намету. За час, поки я стояв AFK, я не заробив ані копійки.
Коли мене телепортували, я переглянув чат, але там не було жодного повідомлення, наприклад, "Шановний гравцю Дімасік Східний, ви тут чи ні?". Навіть якби я перебував біля комп'ютера і в мене б не було звуку, то я б не почув, що мене хтось зве, тому що адміністратор не написав у чат.
4.Доказ видачі покарання (скріншот/відео):-
5.Дата походження:17.01.2025