Вітаю!
Ваша поведінка була розглянута у
зв'язку з неодноразовими порушеннями правил спільноти, зокрема, транслюванням контенту іншого проєкту на базі MTA. Навіть після зауважень ви продовжували ігнорувати встановлені правила.
На момент заходу модератора ваша реакція ("ой точно, а то ви дуже злий") була розцінена як недоречна і не відповідає очікуванням від учасників спільноти. Хочу наголосити, що подібні порушення вже були зафіксовані раніше.
Очікуйте офіційну відповідь щодо подальших дій від S.M.