Олександр_Соколов
Гравець | Подільський Край
- Реєстрування
- 8 Лип 2022
- Дописи
- 11
- Реакції
- 0
- Бали
- 4
1. Сервер у діскорді: 01
2. Нікнейм теха: невідомий
3. Особистий нікнейм: x1ntezz
4. Суть скарги: Я вже не можу в бані сидіти, пишу в яких раз в тех підтримку ніхто не може допомогти, чому заблокували скоріше за все через те що був аккаунт взломаний, тепер зараз все в порядку і пройшло більше року, і я не можу зайти на дс сервер. То говорять що аккаунт не в бані, то якого дива я не можу зайти в дс сервер? Прошу вирішити питання.
5. Доказ: (скриншот/відео):
2. Нікнейм теха: невідомий
3. Особистий нікнейм: x1ntezz
4. Суть скарги: Я вже не можу в бані сидіти, пишу в яких раз в тех підтримку ніхто не може допомогти, чому заблокували скоріше за все через те що був аккаунт взломаний, тепер зараз все в порядку і пройшло більше року, і я не можу зайти на дс сервер. То говорять що аккаунт не в бані, то якого дива я не можу зайти в дс сервер? Прошу вирішити питання.
5. Доказ: (скриншот/відео):