Розглянуто Ban v ds

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Олександр_Соколов

Гравець | Подільський Край
Реєстрування
8 Лип 2022
Дописи
11
Реакції
0
Бали
4
1. Сервер у діскорді: 01
2. Нікнейм теха: невідомий
3. Особистий нікнейм: x1ntezz
4. Суть скарги: Я вже не можу в бані сидіти, пишу в яких раз в тех підтримку ніхто не може допомогти, чому заблокували скоріше за все через те що був аккаунт взломаний, тепер зараз все в порядку і пройшло більше року, і я не можу зайти на дс сервер. То говорять що аккаунт не в бані, то якого дива я не можу зайти в дс сервер? Прошу вирішити питання.
5. Доказ: (скриншот/відео):
 

Вкладення

  • RPReplay_Final1713347202.mp4
    8 Mб

Олександр_Соколов

Гравець | Подільський Край
Реєстрування
8 Лип 2022
Дописи
11
Реакції
0
Бали
4
Також я зараз знаходжусь в сбу та мені потрібно мати доступ до дс серверу!
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 0, Учасників: 0, Гостей: 0)

Угорі