Azot
Поважний гравець
- Реєстрування
- 4 Гру 2022
- Дописи
- 94
- Реакції
- 143
- Бали
- 38
1. Нікнейм гравця: 180435 / 181440
2. Особистий нікнейм: Бодя Ставрік 182643
3. Суть скарги: Побачив авто , яке не може перевернутись , пид'їхав допомогти , вони випрогнули та почали стріляти відразу . Тобто ще не встиг щось зробити щоб отримати кулю .
Потім вирішив приїхати вирішити конфлікт (Може підкинути якщо буде "ОК") . Але ні , продовжили своє діло.
Не тиснув спецільно , а їхав з місця перестрілки. Я б не наїхав на граця , якщо б не зламали двигун стріляниною і міг уїхати.
+ Сіли у авто та прострелили усі колеса .
+ Готовий отримати RK за свої дії .
+ Нижче у відповідях (порушник) , виклав неповний відкат хоча він є ( Обман Адміністрації ).
4. Докази (скриншот/відео):
Доказ 1 :
Доказ 2 :
Доказ 3 :
Нижче запис порушень "ДМ" від цього гравця на форумі (Щось дуже багато) .
Дата : 29.03.2025
2. Особистий нікнейм: Бодя Ставрік 182643
3. Суть скарги: Побачив авто , яке не може перевернутись , пид'їхав допомогти , вони випрогнули та почали стріляти відразу . Тобто ще не встиг щось зробити щоб отримати кулю .
Потім вирішив приїхати вирішити конфлікт (Може підкинути якщо буде "ОК") . Але ні , продовжили своє діло.
Не тиснув спецільно , а їхав з місця перестрілки. Я б не наїхав на граця , якщо б не зламали двигун стріляниною і міг уїхати.
+ Сіли у авто та прострелили усі колеса .
+ Готовий отримати RK за свої дії .
+ Нижче у відповідях (порушник) , виклав неповний відкат хоча він є ( Обман Адміністрації ).
4. Докази (скриншот/відео):
Доказ 1 :
Нижче запис порушень "ДМ" від цього гравця на форумі (Щось дуже багато) .
Дата : 29.03.2025
Останнє редагування: